Apparat xodimlari

BTXTMI va JMB shuba rahbari Rasulov Sherzod (0375)-221-76-61 n.avazov@inbox.uz
TMKRQT va JMDSHMOB shuba bosh mutaxassis Erkayev Botir Panjiyevich (0375)-221-76-61  
Maktablar bo’yicha bosh mutaxassis Tosheva Mavluda Hayitovna (0375)-221-64-91 mtosheva@inbox.uz
Ma’naviy-ma’rifiy va sport ishlari bo’yicha bosh mutaxassis Ergashev Sunatilla Ibodovich (0375)-221-64-91 sunat10@inbox.uz
Bosh hisobchi Usmonov Akrom Ahmadovich (0375)-221-76-87 akrom19652inbox.uz
BMSM faoliyatini muvifiqlashtiruvchi bo’lim boshlig’i  

Madiyev Sobir Hayitqulovich

(0375)-221-71-93 madiyev1983@inbox.uz
BMSMFMB bosh mutaxassisi To’rayev Ramshid Shavkatovich
O’IChMFTE va MXK bo;lim boshlig’i Musayev Sirojiddin Tirkashevich
O’IChMFTEB mutaxassis Kamolov Bahodir Baxriddinovich
Xuquqshunos Bo’ronov Erkin Umirovich
JvaYShMIB mutaxassis Jalilova Marg’uba Yuldashevna
O’TIB bosh mutaxassis Tosheva Mavluda Xayitovna
Kadrlar bo’yicha inspektor Achilov Ilmurad Neymatovich
Monitoring bo’limi yetakchi mutaxassisi Safarov Fahriddin Choriyevich
Ish yurituvchi Ismatov Habibjon Muzaffarovich
Metodist Halilov Djura Shadmanovich
Haydovchi Temirov Shahzod Rizamat o’g’li

DTSM bo’limi

DTSM bo’limi boshlig’i Qoraboyev Boboqul Rustamovich   odiljon98@inbox.uz
DTSM bo’limi etakchi eksperti Safarov Faxriddin Choriyevich    
 DTSM bo’limi ekspert nazoratchisi, JTBD boshlig’i Meyliyeva Almira Shodiyevna (0375)-221-83-28 almira80@inbox.uz

Viloyat ta’lim markazi

VTM direktori Zulfiqorov Hikmatilla Qo’ziboyevich (0375)- 221-82-71 nasimov_vtm@inbox.uz
VTM aniq fanlar metodisti, AKT bo’yicha mas’ul Xusanov Ural Pardayevich   xusanov59@inbox.uz
VTM MTTM metodisti, Kadrlar ishi boyicha mas’ul Mahmudov Asomiddin Bo’riyevich (0375)-221-64-91 mahmudovkadr@inbox.uz
VTM tabiiy fanlar metodisti, Axborot xizmati bo’yicha mas’ul Ochilov Sevin Rajaboyevich (0375)-221-64-91 sochilov62@inbox.uz
VTM musiqa fani metodisti, darsliklar boyicha mas’ul Xalilov Djura Shadmanovich (0375)-221-71-93 j.xalilov@inbox.uz
VTM ona tili va adabiyoti fani metodisti Sattoriva Halima Davronovna (0375)- 221-82-71 halima-68@inbox.uz
VTM MTM metodisti Xurramova Nigora Hazratovna (0375)-221-64-91 nxurramova@inbox.uz
VTM mehribonlik uylari va maxsus maktab internatlari metodisti Ochilov Boboyor Elmurodovich (0375)- 221-82-71 bobo65@inbox.uz
VTM ijtimoiy fanlar metodisti Uzakov Baxrom Negmatovich (0375)- 221-82-71  
VTM MIG’MA va MTTM metodisti Qurbonova Fazilat Shuhratovna (0375)- 221-82-71 fazilat_1980@inbox.uz
VTM chet tili fanlar metodisti Allayorova Dilfuza Bo’riyevna (0375)- 221-82-71 allayorova_metodist@inbox.uz
VTM jismoniy tarbiya fani metodisti Raxmatov Obid Haqnazarovich (0375)-221-64-91  
VTM boshlang’ich ta’lim metodisti Yo’ldoshev Jahongir Tilakmurodovich    
VTM da metodist Ochilov Boboyor Elmurodovich

Viloyat tashxiz markazi

Respublika tashxis Markazining viloyatdagi vakili Saparova Barchina Yo’ldoshovna (0375)-221-71-93  
TM psixologi (0375)-221-71-93  

http://www.thedreampainter.com hermes replica http://www.simondeli.com http://www.weeklyleak.com replica handbags hermes replica http://www.transglobalcm.com hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://www.fasc.net replica hermes hermes replica https://www.9replicabag.com replica bags replica handbags http://nwaedd.org replica hermes hermes replica hermes replica replica hermes http://www.gretel-killeen.com yeti cups cheap yeti cups cheap canada goose